خرید سوله دست دوم

سوله دست دوم

سوله دست دوم : هرچند که نمی توان مزایای سوله های نو را با دست دوم در یک راستا قرار داد، اما می توان ساخت این سوله ها را در مواقعی که قصد بهره برداری طولانی مدت از سازه را نداریم و یا قرار است که در آینده ای نزدیک کاربری سوله را تغییر دهیم، به مشتری پیش نهاد داد.

سوله های نو دارای انواع تیرورق،سوله یو بی ام و سوله های خرپایی می باشند که انواع دست دوم آن ها نیز در بازار موجود است.

از لحاظ قیمتی می توان گفت که میزان هزینه ای که برای سوله دست دوم صرف می شود، کم تر از سوله ی نو می باشد. اما در این صورت مشتری بایستی ریسک این مورد را هم بپذیرد که ممکن است سازه هایی با دفترچه محاسبات جعلی را به او تحویل بدهند و یا سوله ای با کیفیت نازل را به او بفروشند.

سوله دست دوم

همین امر باعث ایجاد حساسیت در خرید سوله دست دوم می شود که مشتری باید برای جلوگیری از این خسارت های احتمالی در مرحله ی خرید سوله دست دوم هشیار تر باشد.

به دلیل که انسجام سوله های خرپایی بسیار بالا می باشد و امکان استهلاک کمتری برای آن ها در طول استفاده در طولانی مدت وجود دارد، لذا به افرادی که به دنبال خرید سوله دست دوم هستند، پیشنهاد می شود که خرید سوله های دست دوم خرپایی را در اولویت انتخاب هایشان قرار بدهند چرا که در این صورت می توانند مطمین باشند که با وجود کاری که از این سوله کشیده شده است اما باز هم این سوله ها انسجام بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند و می توانند برای کاربری های دست دوم مقرون به صرفه تر و مناسب تر باشند.

از لحاظی دیگر از آن جا که قابلیت مونتاژ و دمونتاژ به دفعات مکرر برای این سوله ها تعریف شده است، نمونه های دست دوم آن ها را می توان به راحتی منفک کرده و در محلی جدید نصب کرد. در صورتی که در انواع دگیر سوله، به دلیل عدم امکان جابه جایی، مشتری به ناچار بایستی در محل نصب سوله، فعالیت خود را آغاز کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *