سازه سوله

,
قیمت سوله

سازه سوله

شناخت انواع سوله :سوله سازه ای کاربردی که در راس سازه های فلزی قرار دارد .

انواع سوله از این قرار است :

  • سوله خرپایی

برای آشنایی بیشتر با سوله خرپایی ، روی لینک زیر کلیک کنید.

  • سوله تیرورقی

برای آشنایی بیشتر با سوله تیر ورق ( سوله صنعتی ) روی لینک زیر کلیک کنید.

برای آسنایی بیشتر  با سوله ubm رو لینک زیر کلیک کنید.

بهترین نوع سوله

بهترین نوع سوله را می توان بر اساس مزایا و برتری های آن سوله تعیین نمود که این در هر نوع سوله با کاربری خاص خود متفاوت است اما به صورت کلی سوله های کاربردی، یک سری مزایایی مشترک دارند در ذیل چند مورد از آن ها آورده شده است :

  1. این نوع سوله ها استحکام و ثبات بالایی دارند.
  2. دهانه های این نوع سوله می تواند حتی بیش از ۱۰۰متر هم باشد.
  3. قیمت تمام شده و نهایی پایینی دارند.
  4. سرعت ساخت و اجرای بالایی دارند.
  5. قابل احداث در هر نوع منطقه با هرنوع آب و هوایند.
  6. وزن اسکلت فلزی آن ها و به طور کلی وزن سوله پایین است.
  7. علی رغم داشتن فونداسیون قوی قیمت پایینی دارند.
  8. جرثقیل هایی با انواع تناژ مختلف می توان در آن ها نصب نمود.

در این میان سوله هایی با نام خرپایی با دارا بودن تمامی این ویژگی ها توانسته جایگاه بهترین نوع سوله را از آن خود کند این نوع سوله ها با دقت و اصول خاصی ساخته می شوند که موجب کارکرد بهتر آن ها خواهد شد و با استفاده ی حداکثری از فضا می تواند متراژ زیر بنای سازه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد که این خود موجب افزایش فضای داخلی سوله خواهد شد .

استفاده از افراد مجرب و متخصص در هر جایگاه شغلی می تواند سبب موفقیت کل مجموعه گردد شرکت ما نیز با بکارگیری مهندسان کار آزموده و خبره به خوبی توانسته از پس این مهم برآید و سازه هایی قدرتمند با ظاهری زیبا و قیمتی مطلوب ارائه کند سازه ها بلافاصله پس از ثبت سفارش شروع به ساخت می شوند و همه ی توان به کار گرفته می شود تا سوله در زمان تعیین شده به مشتری تحویل داده شود .

سوله

سوله خرپایی /سازه سوله / ساخت سازه سوله / اسکلت سوله /ساخت اسکلت سوله /طراحی سازه سوله

کاربرد سازه ی سوله

کاربرد سازه ی سوله : سوله ها کاربرد های متنوعی ای دارند چرا که با پیشرفت چشم گیری که در صنعت سوله سازی به ویژه سوله های فلزی به وجود آمده است استفاده از این نوع سازه ها را چند برابر کرده است. سوله ها در انواع مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند در ادامه ی متن موارد استفاده از سوله ها را شرح می دهیم.

سوله

ساخت سوله /سوله سازی/قیمت سوله /سوله سبک /سوله سبک خرپایی

کاربرد سازه ی سوله

سالن های ورزشی عمده ترین کاربرد سوله ها می باشد. برای ساخت سالن های ورزشی از انواع سوله ها به ویژه سوله های خرپایی استفاده می شود. ساخت سوله های سالن ورزشی نیازمند رعایت استاندارد های خاصی می باشد. سقف سوله های سالن ورزشی معمولا به صورت شیب دار ساخته می شود که این شیب یا به صورت یک طرفه و یا به صورت دو طرفه می باشد. در سوله های سالن ورزشی سیستم تهویه ی مناسب نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

سوله های مرغداری

برای ساخت سوله های مرغداری می بایست عوامل بسیاری رعایت شود. سوله های مرغداری از نظر فنی نکات خاصی دارند به همین دلیل ساخت آن ها باید با دقت بالایی صورت گیرد. در ساخت سوله های مرغداری سیستم تهویه ی هوا و همچنین سیستم های گرمایشی بسیار مهم می باشند. علاوه بر این ها وجود حوضچه های آب در سوله های مرغداری به منظور خنک نگه داشتن محیط داخلی مهم می باشد. علاوه بر این ها نصب هیتر و تابلوی مادر از موضوعات مهم در این نوع سوله می باشد.

سوله های سالن اجتماعات

منظور از این نوع سوله ها سوله هایی است که برای استادیوم ها و یا دانشگاه ها و مکان های علمی مورد استفاده قرار می گیرد. سوله هایی که به این منظور ساخته می شود می بایست مقاومت بالایی را دارا باشد چرا که کاربردی بسیار مهم داشته و باید از مصالحی با کیفیت ساخته شود.

قیمت سوله هایی که این کاربرد را دارند و به این منظور ساخته می شوند با توجه به نوع مصالح به کار رفته متغیر می باشد . برای ساخت این نوع سوله اصولا  از سوله های خرپایی استفاده می شود چرا که سوله های خرپایی از نظر کیفیت و قیمت به صرفه می باشد.

سازه سوله

ساخت سازه سوله / اسکلت سوله /ساخت سوله / سوله سبک /سوله ubm / سوله خرپایی / ساخت سوله

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *